Galeria:
Zobacz naszą flotę!

Nowoczesne i komfortowe autokary


Dysponujemy autokarami i busami marki Mercedes Benz i Setra. W ciągu 20 lat działalności nasza firma nieustannie się rozwijała, kładąc duży nacisk na jakość pojazdów wykorzystywanych do przewozu osób.

Busy mają pojemność do 20 osób, dlatego podróż w nich przebiega w miłej i kameralnej atmosferze. Nasze autokary posiadają nawet 59 miejsc, dzięki czemu większa grupa pasażerów również może podróżować komfortowo.

Na pokładzie każdego pojazdu dostępna jest klimatyzacja, dzięki czemu również w obliczu niesprzyjającej pogody panuje odpowiednia temperatura. Busy zaopatrzone są w wygodne fotele z możliwością regulacji nachylenia, co dodatkowo poprawia komfort jazdy. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć naszych pojazdów.

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności

  Przepisz tekst: captcha

   

  Nowoczesna i przestronna flota autobusów w Intrans

  Jako Intrans jesteśmy licencjonowaną i profesjonalną firmą, zajmującą się wynajmem busów oraz autokarów turystycznych. Świadczymy usługi przewozowe osób na terenie całego województwa śląskiego oraz kraju. Z naszych usług korzystają zarówno klienci biznesowi, jak i osoby indywidualne. Wynajem oferowanych przez nas busów idealnie sprawdzi się w przewozie osób w celach biznesowych, rekreacyjnych albo okolicznościowych - takich jak wesela, wyjazdy na koncerty lub inne wydarzenia kulturalne. Do wykonania usług korzystamy z najnowocześniejszych oraz przestronnych autobusów, a także autokarów, które zapewniają doznania komfortowej oraz szybkiej podróży do celu. Dla korzystających z naszych usług gwarantujemy najwyższą jakość pojazdów oraz bezpieczeństwo na drodze w każdych warunkach.

  Do Państwa dyspozycji pozostawiamy flotę autobusów popularnych marek, takich jak Mercedes-Benz i SETRA. Korzystamy jedynie z najlepiej wyposażonych pojazdów, ponieważ przede wszystkim liczy się dla nas jak najwyższa jakość autobusów i autokarów, co zapewni odpowiednie bezpieczeństwo na drodze. W naszej flocie autobusów z pewnością znajdą się modele idealnie dopasowane do każdego indywidualnego charakteru przewozu. Dysponujemy busami o pojemności do 20 osób, co daje możliwość podróży w kameralnej atmosferze. Natomiast nasze autokary posiadają nawet do 60 miejsc siedziących, co pozwala na transport dużej ilości osób, który jest znacznie ekonomiczniejszy niż samodzielny dojazd samochodem.

  Flota autobusów w Intrans to wysoki komfort podróżowania

  Dzięki bogatemu wyposażeniu naszych autokarów nawet podróż w tak dużej grupie pasażerów może upłynąć bardzo komfortowo. Oferowane przez nas busy są wyposażone w fotele z możliwością regulacji nachylenia, zagłówki czy indywidualne podświetlenie. Flota autobusów w Intrans jest przystosowana do podróży w każdych warunkach atmosferycznych. Każdy z naszych autobusów posiada klimatyzację, która pozwala na regulację temperatury wewnątrz pojazdu, co znacznie wpływa na komfort podróży, szczególnie latem na długich dystansach. Autokary, którymi świadczymy usługi przewozu osób, są przed każdym wyjazdem poddawane kompleksowej diagnostyce. Najważniejsze jest dla nas dbanie o bezpieczeństwo naszych klientów podczas jazdy, dlatego naszą flotę autobusową poddajemy regularnym przeglądom technicznym.

  W Intrans oferujemy możliwość wypożyczenia autobusu z usługami profesjonalnego kierowcy, co gwarantuje bezpieczeństwo na drodze oraz komfort podczas jazdy. Nasi kierowcy wybierani są w skrupulatnej rekrutacji. Liczy się dla nas przede wszystkim współpraca ze specjalistami, którzy posiadają wysokie kwalifikacje, a także długoletnie doświadczenie. Aby podróż naszą flotą autobusów minęła w przyjaznej atmosferze, nasi kierowcy odznaczają się wysoką kulturą osobistą. W kwestii poznania szczegółów przejazdu czy też konkretnej wyceny oraz warunków umowy wynajmu floty autobusowej, zachęcamy osoby zainteresowane do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego poniżej.