Przewozy okazjonalne

w dowolne miejsce na terenie Polski


Oferujemy przewóz osób autokarami oraz busami na wszelkie okazje. Z naszych przewozów okazjonalnych mogą skorzystać przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, jak również osoby indywidualne. Nasze busy i autokary doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów rekreacyjnych, służbowych, a także imprez okolicznościowych.

 • wynajem autokarów z kierowcą
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów z kierowcą

Oferujemy przewóz osób

na wszelkiego typu wydarzenia:

 • wyjazdy na imprezy okolicznościowe,
 • wyjazdy integracyjne,
 • wyjazdy na konferencje,
 • wyjazdy na szkolenia,
 • wyjazdy na pielgrzymki,
 • wyjazdy na mecze i turnieje sportowe zawodników i kibiców,
 • wyjazdy na koncerty i wydarzenia kulturalne.

Interesuje Cię przewóz okazjonalny? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty i zarezerwować dogodny termin. Ofertę dostosowujemy do charakteru zlecenia. Ceny naszych usług mogą się różnic ze względu na liczbę pasażerów, długość trasy oraz miejsce docelowe.


Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Doświadczeni kierowcy

Posiadamy zaufane grono kierowców,


którzy mają ogromne doświadczenie w przewozie osób. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych pojazdów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha

   

  Przewozy okazjonalne - wynajem busów osobowych

  Coraz popularniejsze stają się wieloosobowe podróże po Polsce - dlatego właśnie naszym klientom oferujemy możliwość wynajmu busa z kierowcą. Przewozy okazjonalne to aktualnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo oraz satysfakcję z przejazdu podróżującym. Warto wziąć pod uwagę, że podróż większą grupą jest znacznie ekonomiczniejsza, niż dojazd we własnym zakresie samochodem czy innymi środkami transportu. Wynajem busów osobowych to najbardziej komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się podczas wyjazdów służbowych, relaksacyjnych czy na imprezy okolicznościowe.

  Z naszej oferty wynajmu busów osobowych mogą skorzystać przedsiębiorstwa czy instytucje publiczne, a także osoby indywidualne. Wynajem busów osobowych w Intrans to postawienie na kompleksową współpracę i najwyższą jakość pojazdów. Oferujemy busy marki Mercedes-Benz, które umożliwiają podróż nawet 20 osobom, oraz wynajem busa 9-osobowego. Gwarantujemy bezpieczeństwo podróży, ponieważ flota naszych pojazdów jest regularnie odnawiana oraz systematyczne poddawana przeglądom technicznym. Co więcej, do Państwa dyspozycji pozostawiamy nowoczesne oraz przestronne busy osobowe, które posiadają regulowane fotele, a także klimatyzację. Tuż obok bezpieczeństwa najważniejsza jest dla nas wygoda i komfort podróżujących.

  Wynajem busów w Intrans - komfort i bezpieczeństwo

  Stawiamy na profesjonalną współpracę i komfort podróży, dlatego ofertę dostosowujemy do indywidualnego charakteru zlecenia. Zdecydowanie się na wynajem busa z kierowcą to rozwiązanie ułatwiające przyjemną i bezpieczną podróż. W Intrans kładziemy duży nacisk na skrupulatny dobór kierowców, którzy wyróżniać się będą odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami oraz długoletnim doświadczeniem. Ważne jest dla nas, aby kadrę naszych kierowców tworzyły osoby profesjonalne, co sprawi, że podróż będzie przebiegała komfortowo, szybko ale i bezpiecznie. Naszych pracowników, oprócz wysokich kwalifikacji zawodowych, wyróżnia również wysoka kultura osobista.

  Przejazdy okazjonalne w Intrans to kompleksowe usługi, które świetnie sprawdzą się podczas wyjazdów organizowanych przez klientów biznesowych oraz indywidualnych (np. wyjazdy na koncerty czy wydarzenia kulturalne). Jako profesjonaliści chcemy zachować jak najlepsze relacje z każdym z klientów, który decyduje się na wynajem busa z kierowcą. Warto podkreślić, że oferujemy korzystne propozycje cenowe. Kwestie finansowe ustalamy indywidualnie, zwracając uwagę na liczbę pasażerów, a także długość trasy. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Intrans oraz decydujące się na wynajem busów zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania w kwestii wynajmów busów osobowych, zapoznania z warunkami realizacji usług, a także zindywidualizowania naszej oferty.