Przewóz pracowników

bezpiecznie i na czas


Od wielu lat Intrans podejmuje stałą współpracę ze śląskimi firmami, oferując przewóz pracowników w komfortowych warunkach i atrakcyjnych cenach. Oferujemy usługi przewozu pracowników do i z pracy. Pomagamy i doradzamy naszym klientom w zaplanowaniu najbardziej optymalnej trasy przejazdu. Organizujemy okazjonalne, jak i regularne przewozy pracowników do miejsc pracy takich jak biura i magazyny, zakłady przemysłowe, zakłady produkcyjne.

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Nowoczesne i komfortowe

busy i autokary

Posiadamy busy i autokary różnej wielkości co pozwala na zoptymalizowanie kosztów przewozu pracowników. Naszym klientom biznesowym i nie tylko proponujemy bardzo elastyczne rozkłady jazdy, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb. Firmy stale współpracujące z Intrans mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.
Firmy korzystające z transportu pracowników w Intrans obsługiwane są wyłącznie przez nowoczesne, kilkuletnie busy i autokary, mieszczące na pokładzie od 20 osób do 59 osób. Każdy pojazd jest klimatyzowany i wyposażony w komfortowe, rozkładane fotele. Dzięki temu pasażerowie podróżują wygodnie, a trasa mija w kameralnej atmosferze.
Nasze busy regularnie podróżują na terenie województwa śląskiego, jednak możliwe są rezerwacje na innych odcinkach. Obsługujemy miasta takie jak: Katowice, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Zabrze, Tychy, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Będzin czy Ruda Śląska, a nawet Łódź. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą pracowników do celu.
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Doświadczeni kierowcy

Posiadamy zaufane grono kierowców,


którzy mają ogromne doświadczenie w przewozie osób. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych pojazdów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 

Przewóz pracowników – wygoda i bezpieczeństwo

Jesteśmy doświadczonym i licencjonowanym przewoźnikiem, który od wielu lat współpracuje ze śląskimi firmami i oferuje przewóz pracowników do i z pracy na terenie województwa śląskiego oraz okolic. Ponad 20-letnia obecność na śląskim rynku transportowym i nieustanna analiza zmieniających się potrzeb naszych klientów sprawiają, że jesteśmy w stanie oferować Państwu komfortowe warunki przejazdu, jak również atrakcyjne ceny. Cenimy sobie lojalność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, w związku z czym wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę długość trasy, liczbę przewożonych pasażerów oraz zakres usług dotyczących dowozu pracowników do pracy. Co ważne, w Intrans oferujemy transport na zasadzie „door-to-door”, co oznacza, że pracownicy przewożeni są według ustalonej trasy bezpośrednio do siedziby firmy.

Warto wspomnieć, że w Intrans możemy zaproponować Państwu korzystne warunki nie tylko na stały przewóz pracowników na terenie województwa śląskiego do biura, magazynu lub zakładu produkcyjnego, ale także możliwość organizacji wyjazdów okazjonalnych. Ze względu na fakt, że w naszej flocie pojazdów dysponujemy busami i autokarami o różnej wielkości, możemy obsługiwać zarówno większe, jak i mniejsze grupy pracowników, a także skutecznie optymalizować koszt ich przewozu. Zależy nam na tym, by współpracujące z nami firmy były zadowolone z poziomu świadczonych przez nas usług. W związku z tym stali klienci, którzy decydują się na współpracę w zakresie dowozu pracowników do pracy, mogą liczyć z naszej strony na atrakcyjne pakiety cenowe.

Przewóz pracowników do pracy – zaufaj specjalistom

Komfortowy przewóz pracowników to specjalność naszej wykwalifikowanej kadry kierowców, posiadającej wszystkie niezbędne uprawnienia do przewozu osób na trasach krajowych. Każdego dnia nasi kierowcy przewożą pracowników firm, z którymi współpracujemy, na trasach przebiegających przez Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą, Jaworzno czy Łódź.

Podczas dowozu pracowników do pracy nasi kierowcy korzystają wyłącznie z nowoczesnych, przestronnych busów i autokarów, które są w stanie pomieścić od 20 do 59 osób. Wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację, wygodne podłokietniki oraz rozkładane fotele, co zapewnia pracownikom komfort podczas przejazdu zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach. Nasza flota pojazdów jest regularnie serwisowana i sprawdzana pod kątem technicznym, co ma na celu zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas przewozu pracowników do pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z formularza kontaktowego, co umożliwi nam dokonanie indywidualnej wyceny przewozów Państwa pracowników.

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha