Wynajem autokarów

przewóz osób na terenie Polski


W naszej firmie wypożyczysz autokar z kierowcą na dowolne okazje – szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe, wycieczki, wyjazdy na imprezy sportowe… Gdzie tylko potrzebujesz. Naszym klientom oferujemy wiele ciekawych opcji transportowych – zapewniamy profesjonalny i bezpieczny przewóz osób na terenie Polski.

 • wynajem autokarów z kierowcą
 • firma przewozowa

Bezpieczne i wygodne

autokary do 59 pasażerów

W zakresie wynajmu autokarów współpracujemy zarówno z firmami, instytucjami publicznymi, jak również klientami indywidualnymi. Ofertę kierujemy również do szkół i przedszkoli. Nasze busy i autokary doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów rekreacyjnych, służbowych, a także imprez okolicznościowych.

Posiadamy wygodne i bezpieczne autokary, którymi może podróżować do 59 pasażerów. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów regularnie odnawiamy flotę naszych pojazdów. Korzystając z naszych usług możesz szybko, komfortowo i bezpiecznie dojechać pod dowolny adres.

Interesuje Cię wynajem autokaru? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty i zarezerwować dogodny termin. Ceny wynajmu ustalamy indywidualnie, w zależności od liczby pasażerów i długości trasy. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Doświadczeni kierowcy

Posiadamy zaufane grono kierowców,


którzy mają ogromne doświadczenie w przewozie osób. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych pojazdów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 

Wynajem autokarów turystycznych na dowolną okazję

Przewóz gości weselnych, wyjazd integracyjny dla pracowników, czy też wycieczka szkolna – w każdej z tych sytuacji niezbędny jest wynajem autokaru z kierowcą, który zadba o bezpieczny przewóz pasażerów we wskazane miejsce. Jest to rozwiązanie zyskujące na coraz większej popularności, co związane jest przede wszystkim z dużą wygodą z korzystania z usług wynajmu autokarów, jak również relatywnie niskimi kosztami. Wiele osób zastanawia się nad kwestią „wynajem autokaru cena”. Otóż jeśli przyjrzymy się bliżej, okazuje się, że przewóz większej grupy osób jest tańszy niż samodzielna podróż własnymi samochodami, czy też innymi środkami transportu. Warto również podkreślić, że firmy, które decydują się na długoterminową współpracę w zakresie wynajmu autokaru, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i lepszą ofertę cenową.

Kolejnym czynnikiem, który często decyduje o wynajmie autokaru, jest wygoda podczas podróżowania, co jest istotne zwłaszcza na dłuższych dystansach. W Intrans dbamy o komfort pasażerów decydujących się na wynajem autokarów, w związku z czym do ich dyspozycji pozostawiamy nowoczesne, przestronne pojazdy z regulowanymi fotelami oraz klimatyzacją. W naszej ofercie posiadamy autokary marki Mercedes Benz i Setra, którymi może podróżować nawet do 59 pasażerów. Co więcej, przykładamy szczególną wagę do sprawności pojazdów, dlatego też czym staramy się regularnie odnawiać flotę, a także przeprowadzać regularne przeglądy techniczne, by zagwarantować pasażerom bezpieczny przewóz podczas wynajmu autokaru.

Wynajem autokaru w Intrans – profesjonalizm i bezpieczeństwo

Kwestią nadrzędną jest dla nas sprawny przewóz pasażerów w przyjemnej, kameralnej atmosferze. W związku z tym kładziemy duży nacisk na skrupulatny dobór kierowców, którzy współpracują z naszą firmą Intrans i realizują usługi wynajmu autokarów na terenie całego kraju, w tym w szczególności na terenie województwa śląskiego. Dążymy do tego, by naszą kadrę kierowców tworzyły wyłącznie osoby doświadczone, posiadające stosowne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji usług pasażerskich podczas wynajmu autokaru. Warto również podkreślić, że korzystając z naszych usług pasażerowie mogą liczyć na wsparcie w zakresie wyboru najlepszej trasy tak, by ominąć wszelkie trudności na drodze.

W Intrans cenimy sobie wysoką jakość usług realizowanych przez naszych pracowników, a także zachowanie dobrych relacji z klientami – zarówno indywidualnymi, jak i biznesowymi, którzy decydują się na wynajem autokaru. W każdym przypadku warunki wynajmu autokaru ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę pasażerów, czas podróży oraz długość trasy. W związku z tym serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego wszystkie osoby zainteresowane współpracą jednorazową lub długoterminową, a także do wypełnienia formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z kwestią „wynajem autokaru cena”, jak również z warunkami realizacji usług.

 

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności

  Przepisz tekst: captcha