Transport na wesele

Wynajem busa lub autokaru?


Ślub jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu młodej pary, dlatego każdy element imprezy powinien być dopięty na ostatni guzik! Na tę okazję oferujemy wynajem busa lub autokaru z kierowcą i przewóz gości we wskazane miejsce.

 • wynajem autokaru na wesele

Bezpieczny dojazd gości weselnych

Wynajem busa na wesele

W naszej firmie oferujemy zarówno wynajem autokaru jak i busa na wesele. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami mieszczącymi od 20 do 59 osób. W zależności od wielkości przyjęcia dopasujemy dogodną formę transportu gości do Kościoła, Urzędu stanu cywilnego, do restauracji czy również do hotelu po przyjęciu.

W naszej firmie chcemy jak najbardziej ułatwić Młodej Parze podjęcie właściwych decyzji, dlatego na każdym etapie planowania transportu na wesele staramy się doradzać i proponować najlepsze rozwiązania.

Wynajem autokaru na wesele czy busa wymaga od Młodej Pary przemyślenia kilku kwestii na przykład:

 • Z jakich miejsc bus na wesele ma odebrać gości?
 • Jaka ilość gości będzie korzystała z transportu na wesele?
 • Dokąd bus czy autokar mają zawieźć gości po przyjęciu?

Przewóz gości weselnych

Ile kosztuje?


Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując ofertę do potrzeb i oczekiwań. Z naszą firmą Państwa goście weselni będą podróżować komfortowo i z pewnością dotrą na czas.

Cena transportu na wesele uzależniona jest od kilku kwestii m.in. trasy jaką bus ma przewieźć gości na wesele czy ilości wynajmowanych pojazdów.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę, skontaktuj się z nami!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 

Transport na wesele – bezpieczny przewóz gości weselnych w Intrans

Organizacja przewozu gości weselnych na ceremonię ślubną, a następnie transportu na wesele to wyzwanie, przed jakim stoi spora część Par Młodych, które zapraszają gości z różnych części kraju. I chociaż z niecierpliwością wyczekują najpiękniejszego dnia w swoim życiu, to decyzja o wyborze odpowiedniego busa na wesele niejednokrotnie spędza im sen z powiek. Wiemy, jak skomplikowanym zadaniem logistycznym jest transport na wesele gości z całego kraju, dlatego też w ofercie firmy Intrans można znaleźć usługi wynajmu busa na wesele z kierowcą, który dba o to, by pasażerowie dotarli na czas we wskazane wcześniej miejsce.

W Intrans dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów renomowanej marki Mercedes Benz, które mogą być przeznaczone są m.in. jako transport na wesele. Pojazdy te są w stanie pomieścić od 20 do 59 osób, co w przypadku większego wesela jest dużą oszczędnością dla gości, którzy nie muszą przemieszczać się na uroczystość własnymi samochodami. Co ważne, wszystkie busy na wesele posiadają wygodne, regulowane fotele oraz klimatyzację, dzięki czemu transport na wesele w okresie letnim przebiega w komfortowych warunkach. W naszej firmie Intrans chcemy wspierać naszych klientów w organizacji przewozu pasażerów, dlatego też wszystkie Pary Młode, które zdecydują się na wynajem busa na wesele, mogą liczyć na nasze wsparcie w jak najlepszej organizacji przewozu gości i pomoc w wyborze dogodnej trasy.

Ile kosztuje wynajem busa na wesele?

Cena wynajmu busa na wesele uzależniona jest w dużej mierze od jego wielkości, czyli liczby pasażerów, którzy mogą nim podróżować. W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór pojazdów, które pomieszczą nawet do 59 osób, w związku z czym z usług mogą skorzystać zarówno Pary Młode planujące kameralne wesele, jak i te, które przygotowują huczną uroczystość. Ważne jest także to, ile busów na wesele będzie wynajętych na jedną uroczystość – im większe zapotrzebowanie, tym większe możliwości zyskujemy w ustalaniu korzystnych warunków cenowych. Kolejną kwestią, jaką bierzemy pod uwagę, jest długość trasy. Warto w tym momencie zastanowić się, czy wynajem busa na wesele wiązać się będzie zarówno z transportem na wesele, jak i na ceremonię ślubną, czy może też z odwiezieniem gości do domu po weselu.

W naszej firmie Intrans warunki związane z ceną wynajmu busa na wesele zawsze ustalane są indywidualnie z klientem. Warto jednak pamiętać, że w cenę wynajmu busa na wesele wliczona jest także obsługa kierowcy, który dba o bezpieczny i sprawny przewóz gości weselnych w ustalone miejsce. Od wielu lat współpracujemy z doświadczoną kadrą kierowców, którzy rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków i zapewniają kameralną atmosferę podczas podróży busem na wesele. Chcąc poznać szczegółową ofertę wynajmu busa na wesele, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie lub kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę cenową, dopasowaną do potrzeb i wymagań Pary Młodej.

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności

  Przepisz tekst: captcha