Wycieczki szkolne i przewóz uczniów

dla szkół i przedszkoli


Wycieczki to element stale obecny w życiu szkolnym i przedszkolnym. Wyjazd do teatru, muzeum, zoo czy w góry? Firma INTRANS zajmuje się przewozem uczniów ich opiekunów w wybrane miejsce. Realizujemy również codzienne dojazdy dzieci do szkół i przedszkoli.

 • wycieczki szkolne
 • przewóz uczniów

Bezpieczny przewóz uczniów

z domu do szkoły i ze szkoły do domu

Bezpieczny dojazd uczniów do szkoły to priorytet dla rodziców i wychowawców. Co zrobić gdy szkoła znajduje się w dużej odległości od domu? Firma INTRANS oferuje szkołom możliwość zorganizowania przewozu uczniów. Od wielu lat współpracujemy ze szkołami z terenu Sosnowca.

Chętnie doradzimy w zakresie wyboru odpowiedniego środka transportu – autokaru lub busa. Pomożemy zaplanować optymalną trasę i godziny przejazdów, tak aby uczniowie bezpiecznie i punktualnie dotarli na miejsce.

Interesuje Cię oferta przewozu uczniów? Ceny przewozu ustalamy indywidualnie, w zależności od liczby pasażerów i długości trasy. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wycieczki szkolne i edukacyjne

dla szkół i przedszkoli


W okresie wiosennym i jesiennym sporą część naszych zleceniodawców stanowią szkoły prywatne i państwowe. W Intrans wypożyczamy busy i autokary na wycieczki szkolne dla uczniów różnych klas, do dowolnych miejscowości na terenie Śląska i nie tylko. Dysponujemy flotą bezpiecznych i nowoczesnych autokarów i busów oraz zespołem doświadczonych kierowców, przez co możemy obsłużyć wiele wycieczek jednocześnie.

Obsługujemy także wycieczki edukacyjne, organizowane przez szkoły, ośrodki kulturalne i inne placówki związane z oświatą. Każdy z naszych busów i autokarów jest nowoczesny i zaopatrzony w klimatyzację, dlatego podróż odbywa się w komfortowych warunkach. Pojazdy mieszczą od 20 do 59 pasażerów dzięki czemu możemy zapewnić komfortowe warunki podróży.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 

Autokar na wycieczki szkolne i dowóz dzieci do szkoły – bezpiecznie w Intrans

Chociaż szkoła każdemu kojarzy się przede wszystkim ze żmudną nauką i spędzaniem wielu godzin w placówkach edukacyjnych, to nie można zapomnieć, że czasy szkolne to także liczne wycieczki szkolne, wyjazdy na basen, do zoo, czy też na zieloną szkołę. Przewóz uczniów i ich opiekunów, a także codzienny dowóz dzieci do szkoły lub przedszkola to duże wyzwanie stojące przed firmami, które oferują wynajem autokaru na wycieczki szkolne. Absolutnym priorytetem jest w tym przypadku bezpieczeństwo najmłodszych i spokój rodziców, którzy mają pewność, że dzieci dotrą na miejsce całe i zdrowe. W firmie Intrans od ponad 20 lat zajmujemy się przewozem uczniów w wybrane miejsca w ramach wycieczek szkolnych, jak również codziennym dowozem dzieci do szkoły lub przedszkola.

Nasza wieloletnia obecność na rynku krajowych przewozów pasażerskich pozwoliła nam wypracować pewne standardy, dzięki którym klienci mają pewność, że współpracują rzetelną i solidną firmą. Warto wspomnieć, że chociaż nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju, to Śląsk jest tym terenem, na którym działamy najczęściej. Od wielu lat współpracujemy m.in. ze szkołami z Sosnowca, zapewniając im możliwość wynajmu autokaru na wycieczki szkolne, jak również dbając o bezpieczny dowóz dzieci do szkoły. W trosce o komfort najmłodszych pasażerów do ich dyspozycji pozostawiamy nowoczesne, klimatyzowane autokary na wycieczki szkolne marki Mercedes Benz, które mogą pomieścić od 20 do 59 pasażerów. Wszystkie pojazdy są regularnie serwisowane i poddawane niezbędnym przeglądom technicznym.

Wynajem autokarów na wycieczki szkolne – cennik w Intrans

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez placówki edukacyjne jest wybór taniego przewoźnika, który zapewnia relatywnie niski koszt autokaru na wycieczkę. Niestety, zaniżanie ceny wpływa na jakość realizowanych usług oraz bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów. W związku z tym w Intrans dbamy o to, by cennik wynajmu autokarów na wycieczki szkolne był dopasowany do możliwości danego klienta, a także do realiów panujących na rynku. Koszt wynajmu autokaru na wycieczki szkolne jest za każdym razem ustalany indywidualnie, w zależności od kilku kluczowych czynników – liczby pasażerów, długości trasy, czasu trwania wycieczki, jak również okresu współpracy. Warto podkreślić, że nasi stali klienci mogą liczyć na możliwość negocjacji cen i ustalania atrakcyjnych rabatów.

Warunkiem zapewniającym bezpieczeństwo podczas dowozu dzieci do szkoły jest dla nas współpraca z zespołem doświadczonych kierowców, którzy posiadają stosowne uprawnienia do kierowania pojazdami o różnych gabarytach, a także wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i pozytywnym nastawieniem do najmłodszych. Co ważne, wszyscy kierowcy są zaznajomieni z kwestiami dotyczącymi przewozu dzieci autokarem na wycieczki szkolne, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, co pozwoli nam na stworzenie indywidualnej kalkulacji i oferty cenowej na wynajem autokaru na wycieczki szkolne dla Państwa instytucji.

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha