Komunikacja miejska

Operator ZTM Metropolia


Nasza firma od 2008 roku we współpracy z ZTM Metropolia (wcześniej KZK GOP) zajmuje się transportem zbiorowym realizując przewóz osób na liniach autobusowych komunikacji miejskiej obejmujących m.in. Sosnowiec, Będzin, Gliwice i Katowice.

Obecnie jesteśmy operatorem linii autobusowych: 937, 973, 916, 921, T-14, 242, 243 oraz 969.

 • komunikacja miejska
 • transport publiczny

Sprawdź rozkład jazdy

obsługiwanych przez nas linii:

Doświadczeni kierowcy

Posiadamy zaufane grono kierowców,


którzy mają ogromne doświadczenie w przewozie osób. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych pojazdów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha

   

  Operator komunikacji miejskiej w Intrans - profesjonalizm i bezpieczeństwo

  Jesteśmy profesjonalną i licencjonowaną firma transportową ze Śląska. Nasza oferta składa się z szeregu usług związanych z wynajmem busów oraz realizacji przewozów osób na liniach autobusowych komunikacji miejskiej. Przede wszystkim stawiamy na profesjonalizm wykonywanych zleceń, a także wysoki komfort oraz bezpieczeństwo podróży. Jesteśmy zorientowani na potrzeby pasażerów, dlatego specjalizujemy się w usługach transportowych na najwyższym poziomie, dbając o punktualność, niezawodność oraz współpracę z doświadczonymi i wykwalifikowanymi kierowcami. W Intrans od wielu już lat zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu operatora komunikacji miejskiej.

  Dbając o profesjonalizm i bezpieczeństwo podróży, podejmujemy również współpracę w kwestii komunikacji miejskiej na Śląsku i Zagłębiu. Nasza firma świadcząca usługi przewozowe od 2008 roku współpracuje z ZTM Metropolia (wcześniej KZK GOP). W ramach tej współpracy realizujemy przewozy osób na liniach autobusowych komunikacji miejskiej na Śląsku oraz w Zagłębiu. Szczególnie działamy świadcząc przewozy obejmujące między innymi takie miasta jak: Sosnowiec, Będzin, Gliwice czy Katowice. Obecnie jesteśmy operatorami ZTM takich linii autobusowych: 937, 973, 916, 921, a także 922. Przykładamy ogromną wagę do wysokiej jakości usług wykonywanych przez naszych operatorów.

  Operator komunikacji miejskiej na Śląsku i w Zagłębiu - Intrans

  W Intrans najważniejszy jest dla nas komfort oraz bezpieczeństwo podróży bez względu na rodzaj świadczonej usługi. Dlatego posiadamy zaufane grono kierowców z wieloletnim doświadczeniem, których wybraliśmy w wieloetapowej i skrupulatnej rekrutacji. Staramy się zatrudniać najlepszych profesjonalistów. Gwarantujemy, że nasi operatorzy komunikacji miejskiej to doświadczeni oraz wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy zadbają, aby podróż była bezpieczna i szybka. Oprócz doświadczenia ważna jest dla nas kwestia wysokiej kultury osobistej, którą wyróżniają się nasi operatorzy ZTM. Chcemy, aby obsługiwane przez nas podróże mijały w przyjemnej i komfortowej atmosferze.

  Jesteśmy wieloletnimi współpracownikami ZTM Metropolia, realizujemy razem przewóz osób na liniach autobusowych. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą przewozową zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź przez formularz kontaktowy.