Wynajem busa

z kierowcą na dowolne okazje


W naszej firmie wypożyczysz busa z kierowcą na dowolne okazje – szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe, wycieczki, wyjazdy na imprezy sportowe… Gdzie tylko potrzebujesz. Naszym klientom oferujemy wiele ciekawych opcji transportowych – zapewniamy profesjonalny i bezpieczny przewóz osób na terenie Polski.

 • wynajem busa

Bezpieczne i wygodne

busy do 20 pasażerów

W zakresie wynajmu busów współpracujemy zarówno z firmami, instytucjami publicznymi, jak również klientami indywidualnymi. Ofertę kierujemy również do szkół i przedszkoli. Nasze busy i autokary doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów rekreacyjnych, służbowych, a także imprez okolicznościowych.
Interesuje Cię wynajem busa? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty i zarezerwować dogodny termin. Ceny wynajmu ustalamy indywidualnie, w zależności od liczby pasażerów i długości trasy. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.
Posiadamy wygodne i bezpieczne busy, niemieckiej marki Mercedes Benz, którymi może podróżować do 20 pasażerów. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów regularnie odnawiamy flotę naszych pojazdów. Korzystając z naszych usług możesz szybko, komfortowo i bezpiecznie dojechać pod dowolny adres.

Doświadczeni kierowcy

Posiadamy zaufane grono kierowców,


którzy mają ogromne doświadczenie w przewozie osób. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych pojazdów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 

Intrans - wynajem busa na każdą okazję

Wynajem busa jest niezbędny w przypadku osób, które chcą zorganizować przewóz gości na przyjęcie rodzinne, wycieczkę, czy też wyjazd integracyjny dla pracowników. Warto wspomnieć, że z usług typu „bus wynajem” coraz częściej korzystają również szkoły i przedszkola, którym zależy na tym, by dzieci dotarły do placówki edukacyjnej szybko i sprawnie. Bezpieczny przejazd pasażerów byłby niemożliwy bez skorzystania z usług rzetelnej i sprawdzonej firmy transportowej, która specjalizuje się w wynajmie busów z kierowcą. Nasza firma od ponad 20 lat podejmuje się realizacji tego typu usług transportowych na terenie całego kraju, w tym w szczególności na terenie województwa śląskiego.

W naszej ofercie wynajmu busa i transportu pasażerskiego znajdą Państwo m.in. przewozy na jedno- lub kilkudniowe wycieczki szkolne, czy też na wyjazdy firmowe – zarówno na wyjazdy integracyjne, jak i na wyjazdy na delegacje pracownicze, szkolenia oraz konferencje. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących z nami pasażerów oferujemy usługi wynajmu busów marki Mercedes Benz, którymi może podróżować nawet do 20 osób. Flota pojazdów dostępnych w naszej firmie jest regularnie odnawiana, a pojazdy stale poddawane są przeglądom technicznym i niezbędnym konserwacjom. Decydując się na wynajem busów w Intrans, pasażerowie mogą mieć pewność, że dojadą szybko i bezpiecznie pod wskazany adres.

Bus wynajem – z kierowcą czy bez?

Wiele osób zastanawia się, czy dobrym pomysłem jest wynajem busa z kierowcą, czy może lepiej wypożyczyć pojazd i szukać kierowcy na własną rękę. Zadając sobie to pytanie, warto zwrócić uwagę na kilka zasadniczych aspektów. Pierwszym z nich jest kwestia uprawnień i posiadania stosownego prawa jazdy. Busy dostępne w naszej firmie Intrans posiadają 20 miejsc, w związku z czym prawo jazdy kategorii B nie jest w tym przypadku wystarczające. Wynajem busów bez kierowcy wiąże się także z koniecznością znalezienia osoby, która będzie miała duże doświadczenie w prowadzeniu większych pojazdów, a także będzie wiedziała, jakie trasy wybierać, by podróż przebiegała w komfortowych warunkach.

Opcja „bus wynajem z kierowcą” jest znacznie lepszym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę podczas jazdy. W Intrans współpracujemy z profesjonalnymi kierowcami, którzy mają duże doświadczenie w przejazdach krajowych i międzynarodowych. Wynajem busa z kierowcą to także gwarancja podróży z osobą o wysokiej kulturze osobistej i z przyjaznym nastawieniem do pasażerów. Bez względu na to, czy wynajem busów obejmuje przejazdy na krótszych, czy też na dłuższych trasach, w Intrans stawiamy na bezpieczeństwo, komfort i sprawną realizację usług. Przed rozpoczęciem podróży kierowcy dbają o dokładne ustalenie trasy z osobą odpowiedzialną za przejazd pasażerów, dzięki czemu osoby podróżujące unikają stresu związanego z pojawieniem się potencjalnych problemów na drodze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu busa w Intrans oraz do wypełnienia formularza kontaktowego.

Możesz wynająć naszego busa w następujących miastach:

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha