Pojazdy
Na sprzedaż

Skontaktuj się
z nami!


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha

   

  Autobusy na sprzedaż wysokiej jakości technicznej - Intrans

  Nasza oferta obejmuje nie tylko z wynajem wysokiej jakości busów czy autokarów wraz z kierowcą na długoterminowe oraz krótkoterminowe wycieczki. Flota autobusów Intrans to przede wszystkim nowoczesne i przestronne pojazdy marek takich jak Mercedes-Benz i SETRA. Umożliwiamy również zakup naszych używanych busów i autokarów. Wszystkie pojazdy wystawione na sprzedaż są zadbane, wyeksploatowane, a także oferowane w okazyjnych cenach. Zakup używanego autobusu to świetna inwestycja, szczególnie, że używane modele są w znacznie tańsze niż nowe.

  Oferowane przez nas autobusy do kupienia to gwarancja wysokiej jakości. Ich dobry stan techniczny współgra z atrakcyjnymi cenami. Zdecydowanie się na kupno wyższej jakości oraz klasy autobusu używanego jest o wiele korzystniejsze pod wieloma względami niż zaopatrzenie się w nowy pojazd w tej samej cenie, który będzie gorszy pod względem technicznym. Nasza oferta sprzedaży autobusów to przede wszystkim modele turystyczne, a także podmiejskie, które zapewniają komfort jazdy i bezpieczeństwo podczas podróży. Wystawione przez nas na sprzedaż autobusy używane świetnie sprawdzą się na długich dystansach oraz w krótszych trasach, zarówno po Śląsku, jak i w całej Polsce czy za granicą.

  Autobusy używane w Intrans - Mercedes-Benz i SETRA

  Oferowane przez nas autokary turystyczne przystosowane są do przewożenia od 50 do nawet 65 osób. Charakteryzuje je przede wszystkim wygoda, która jest istotna szczególnie w czasie dłuższych podróży. Posiadają klimatyzację, fotele z regulacją, a także stoliki czy welurowe tapicerki. W zależności od wybranego modelu mają inne wyposażenie, takie jak: lodówka, radio, oświetlenie indywidualne, wspomaganie kierownicy, regulację wysokości nadwozia czy rampę dla osób z niepełnosprawnością. Nasze autobusy do kupienia są bardzo bezpieczne, ponieważ regularnie je odnawialiśmy, a także systematycznie poddawaliśmy przeglądom technicznym oraz niezbędnym pracom konserwacyjnym. Dajemy gwarancję ich sprawności technicznej, dlatego oferowane przez nas autobusy nie są ryzykownym zakupem.

  Proponowane przez nas modele są marek Mercedes-Benz oraz SETRA oferujemy w konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź do wypełnienia formularza kontaktowego, znajdującego się poniżej, każdego zainteresowanego poznaniem szczegółowej oferty oraz zakupem autobusów używanych od naszej firmy Intrans.