Wynajem busa Bytom

na każdą okazję


W firmie Intrans zapewniamy usługi dostosowane do każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy szukasz busa, który bezpiecznie przewiezie gości Twojego wesela, czy zależy Ci na transporcie pracowników lub uczestników wycieczki – spotkasz się u nas z doskonałą obsługą na każdym etapie realizacji zamówienia – od pierwszego kontaktu telefonicznego po bezpieczne dotarcie do miejsca docelowego! Jako wypożyczalnia busów, w Bytomiu na bieżąco obserwujemy rynek i jego potrzeby. Tam, gdzie spotykamy się z zapotrzebowaniem klientów, stajemy naprzeciw ich oczekiwaniom i zapewniamy fachową realizację usług. U nas nie zaznasz bylejakości.

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busów w Bytomiu

Nasz tabor składa się z nowych, kilkuletnich pojazdów (wśród nich znajduje się m.in. Mercedes Benz, który cieszy się licznymi dobrymi opiniami wśród podróżujących), a z roku na rok rozwijamy działalność firmy i inwestujemy w nowe modele, o jeszcze wyższym komforcie użytkowania.
Wymieniając zalety naszych usług, nie można zapomnieć o wyjątkowej kadrze. Zatrudniamy jedynie wyszkolonych i sprawdzonych kierowców, którzy mają doświadczenie w zapewnianiu bezpiecznej i komfortowej podróży. Dzięki nim dojedziesz do celu sprawnie i bezpiecznie.
Możesz zauważyć to m.in. dzięki klimatyzacji, która znajduje się we wszystkich naszych pojazdach. Niezależnie od pory roku zapewniamy możliwie wysoki komfort jazdy. W Intrans wiemy, że niektóre podróże mogą potrwać dłużej niż inne. Dlatego poza klimatyzacją zadbaliśmy także o rozkładane fotele i wygodne podłokietniki. W pojazdach nie zabraknie też dużych luków bagażowych, dostosowanych do większych grup podróżujących (np. pracowników czy uczestników kolonii).
Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wynajem busów Bytom – jakie usługi realizujemy?


Jako firma zajmujemy się zapewnieniem Ci komfortowej jazdy, biorąc pod uwagę Twoje uwagi i preferencje. Ponieważ nasze pojazdy dostosowane są do potrzeb osób w każdym wieku, nie boimy się wyzwań i chętnie po nie sięgamy. Mamy doświadczenie m.in. w wycieczkach szkolnych oraz codziennym dowożeniu dzieci i młodzieży do przedszkoli lub szkół. Bezpieczeństwo najmłodszych jest dla nas priorytetem. Oferując wynajem busów w Bytomiu, pomagamy także w dopasowaniu godziny wyjazdu oraz w wyborze najlepszej trasy (która może pomóc m.in. skrócić codzienną drogę do szkoły). Oprócz usług z sektora szkolnego, mamy też doświadczenie w realizacji przewozów regionalnych oraz komunikacji miejskiej (świadczymy usługi m.in. przewozu na szkolenia, konferencje, wesela, koncerty czy pielgrzymki). Niejednokrotnie otrzymaliśmy podziękowania od zadowolonej pary młodej, nauczycieli, rodziców oraz firm!

Jako wypożyczalnia busów w Bytomiu cechujemy się elastycznością i możliwością dopasowania do każdej sytuacji! Słuchamy Cię i dbamy o to, by dostosować usługę do wielkości grupy, typu podróży oraz jej długości. Dzięki temu możemy zaproponować najlepszą ofertę. Myśląc „wynajem busa Bytom” już niedługo będziesz brał pod uwagę jedynie nasze usługi, które wyróżniają się na tle konkurencji i zapadają w pamięci! Jeśli masz wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Szybko powrócimy z odpowiedzią!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha