Wynajem busów Chorzów

oferta dla firm i osób prywatnych


Interesuje Cię wynajem busów i autokarów na terenie miasta Chorzów? Poszukujesz najwyższej jakości usługi od sprawdzonego przewoźnika? Masz dość nieprzejrzystych warunków umowy i kiepskiej jakości pojazdów? W Intrans dziennie przewozimy kilkuset pasażerów. Sprawdź, dlaczego zaufało nam tak wiele osób!

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busów w Chorzowie

Działalność prowadzimy od prawie 20 lat. Rozpoczynaliśmy jako lokalny przewoźnik, stale rozwijający swoją ofertę. Wzmożone zainteresowanie usługami sprawiło, że szybko zaczęliśmy prowadzić działania na terenie województwa, a następnie całego kraju. Pomimo upływu lat naszym głównym obszarem działalności wciąż pozostaje województwo śląskie. To właśnie ono pozwoliło nam rozwinąć się i zdobyć bazę zaufanych klientów, którzy chętnie wracają po kolejne usługi. Co ich przekonało? Elastyczna oferta i atrakcyjne ceny! Usługa „wynajem busów Chorzów” może być wykonana z kierowcą lub bez. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego kierowcy z doświadczeniem (liczonym w tysiącach kilometrów), możesz zaufać naszym pracownikom. Potrafią szukać krótszych tras, radzą sobie z trudnościami na drodze i mają wysoką kulturę osobistą. Poza tym dbają o Twoje bezpieczeństwo – traktują je priorytetowo. Pojazdy możesz wybierać spośród mniejszych i większych (mieszczących od kilku do nawet 59 osób). W ramach usługi „wynajem busów Chorzów” oferujemy pojazdy nowoczesne, z klimatyzacją (temperatura jest przyjemna nawet w czasie mrozów i upałów), podłokietnikami, rozkładanymi fotelami i lokum bagażowym. Jako sprawdzony przewoźnik od lat podejmujemy się współpracy z firmami, oferując atrakcyjne ceny. Proponujemy atrakcyjne rabaty dla osób, które zdecydują się na dłuższą współpracę.

Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wypożyczalnia busów Chorzów – jakie usługi oferuje Intrans?


Jako wypożyczalnia busów Chorzów wybraliśmy na miejsce naszych usług, zwracając uwagę na potrzeby mieszkańców! Tam, gdzie widzimy zainteresowanie, badamy rynek i proponujemy swoje pojazdy. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Busy i autokary to dla nas stała inwestycja w sprawdzone i lubiane marki, np. Mercedes Benz. Dzięki temu będziesz cieszyć się wygodą i odpoczynkiem, nawet na dłuższych trasach, które pozornie wydają się męczące! Poza dobrej jakości pojazdami liczy się także oferta. Jesteśmy nastawieni na współpracę, słuchamy Cię i oferujemy jedynie przejrzyste umowy bez niedopowiedzeń. Nie musisz zastanawiać się nad zmieniającymi się cenami usługi, wszystko szczegółowo omówimy jeszcze przed rozpoczęciem współpracy!

W ramach usług obsługujemy przejazdy pracowników (np. firm produkcyjnych i magazynowych), przewozimy gości z miejsca na miejsce (np. podczas wyjazdów służbowych lub wesela), obsługujemy wycieczki (pielgrzymki, kolonie czy zieloną szkołę), uczestników koncertów, sportowców lub grupy teatralne, a także zajmujemy się obsługą komunikacji miejskiej! Nic dziwnego, że punktualność to nasze drugie imię, skoro od lat cieszymy się owocną współpracą z ZTM Metropolia! Jeśli zainteresowała Cię nasza wypożyczalnia busów Chorzów i chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu! Mamy ofertę zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności

  Przepisz tekst: captcha