Wynajem busa Dąbrowa Górnicza

poznaj szczegóły oferty!


odstawą działalności naszej firmy jest oferowanie wysokiej jakości przewozów na dłuższych i krótszych trasach. Stawiamy przy tym na rozwój. Inwestujemy w najlepszej jakości busy i autokary oraz stale rozszerzamy ofertę o kolejne miasta. W ofercie wynajmu busa w Dąbrowie Górniczej posiadamy różnej wielkości pojazdy, które pozwalają zoptymalizować koszty przejazdu.

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busa w Dąbrowie Górniczej

Wyposażenie naszych busów:
 • klimatyzację (dzięki której temperatura w busie jest optymalna),
 • fotele z funkcją rozkładania (sprawiające, że nawet dłuższe podróże będą całkowicie wygodne i komfortowe),
 • pasy bezpieczeństwa (dwu- lub trzypunktowe)
 • podłokietniki (dzięki którym dojedziesz na miejsce wypoczęty).

Oferujemy przejazdy głównie na terenie województwa śląskiego, stale dopasowując ofertę do oczekiwań klientów. Wynajem busa Dąbrowa Górnicza znalazł się w naszej firmie nieprzypadkowo. Stale badamy zainteresowanie usługami i wychodzimy im naprzeciw. Na terenie Dąbrowy Górniczej mamy wielu klientów, którzy chętnie korzystają z pomocy naszych doświadczonych kierowców!

Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wynajem busa Dąbrowa Górnicza – jakie usługi?


Jako firma przewozowa, oferujemy wiele przeróżnych rozwiązań dla firm, grup i osób prywatnych.

 • Przewóz pracowników do miejsca pracy. Dzięki dobrze dobranej ofercie zaoszczędzisz, a Twoi pracownicy dojadą na miejsce wypoczęci i gotowi do podejmowania wyzwań!
 • Przewóz uczestników wyjazdów firmowych. Jeśli interesują Cię wycieczki pracownicze, integracyjne, a także targi i szkolenia, na pewno będziesz zachwycony wygodą, jaką zapewniają nasze pojazdy.
 • Przewóz dzieci i szkół i przedszkoli (a także na wycieczki szkolne). Nie boimy się dłuższych tras oraz stałych zleceń! Dzięki temu nasze pojazdy sprawdzają się jako bus szkolny lub komunikacja miejska (od 2008 roku działamy we współpracy z ZTM Metropolia).
 • Transport gości podczas ślubu. W Intrans wiemy, jak stresującym czasem jest organizacja przyjęcia weselnego. Wychodzimy naprzeciw potrzebom pary młodej, oferując punktualny przyjazd i najwyższą jakość usług. Dzięki nam odhaczysz z listy przynajmniej jedną stresującą kwestię!
 • Przewóz uczestników meczu, koncertu czy imprez. W naszych busach znajduje się miejsce także dla tych, którzy jadą zagrać koncert życia lub strzelić kilka bramek.
 • Transport osób starszych (np. podczas pielgrzymki lub wycieczki organizowanej w domu spokojnej starości). Jesteśmy dostosowani nie tylko do potrzeb dzieci, młodzieży i pracowników, ale także seniorów. Możemy zaproponować Ci ofertę dostosowaną do konkretnej grupy wiekowej. Pamiętaj, że w naszych pojazdach znajduje się klimatyzacja oraz rozkładane fotele!

Nasza usługa, wynajem busów Dąbrowa Górnicza to świetne rozwiązanie niezależnie od okazji. Na pokładzie naszych kilkuletnich, nowoczesnych busów zmieści się do 20 pasażerów! Pamiętaj, że zatrudniamy tylko sprawdzonych kierowców, których wieloletnie doświadczenie sprawi, że szybko dojedziesz do upragnionego celu. Firmy, które będą chciały rozpocząć stałą współpracę, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha