Wynajem busa Gliwice

zaufaj sprawdzonej firmie z doświadczeniem!


Interesuje Cię wynajem busa Gliwice? Świetnie trafiłeś! Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Jeśli szukasz najwyższej jakości obsługi i doświadczonych kierowców, przyjrzyj się naszej propozycji. Oferujemy nowoczesne i komfortowe autokary oraz busy, dostosowane do potrzeb nawet 59 osób.

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busa w Gliwicach

Wygodne, rozkładane fotele, podłokietniki i klimatyzacja w każdym pojeździe to gwarancja komfortowej jazdy, na nawet bardzo długich odcinkach. Nie zapomnieliśmy także o dużym luku bagażowym, dzięki któremu będziesz cieszył się jazdą, bez plecaka umieszczonego pod lub obok fotela. Z nami dopracujesz każdy, nawet najmniejszy element podróży! W jaki sposób? Dzięki licznym zaletom usługi wynajem busów Gliwice od Intrans. Zapoznaj się z nimi poniżej!

 • Zatrudniamy tylko sprawdzonych kierowców, którzy mają doświadczenie na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Chcemy, aby nasi pracownicy potrafili wybierać jak najkrótszą jazdę i zapewniać komfort, dzięki czemu dojedziesz na miejsce wypoczęty.
 • Wspominaliśmy już o nowoczesnych busach, ale nie wiesz jeszcze, że staramy się stale inwestować w nowe pojazdy sprawdzonych marek. Możemy zaproponować Ci m.in. busy od Mercedes Benz, uwielbiane przez naszych klientów!
 • Dbając o wygodę, nie możemy zapominać o estetyce pojazdów, przystępnej cenie oraz niezawodności pracowników, która przejawia się m.in. punktualności, wysokiej kulturze osobistej i umiejętności szybkiego dostosowania do sytuacji.
 • W firmie Intrans mamy jedną najważniejszą zasadę. Jesteś dla nas priorytetem.
 • Chcemy, abyś nawet najdłuższe podróże wspominał z sentymentem i chętnie wracał do naszych usług. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Jesteśmy świadomi potrzeb gości weselnych, grup pracowników czy seniorów.
Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wypożyczalnia busów Gliwice – jakie usługi oferujemy?


Stale się rozwijamy, jesteśmy elastyczni i nie boimy się wyzwań. Jako wypożyczalnia busów Gliwice sprostamy Twoim oczekiwaniom, takim jak przewóz uczestników wesela, uczestników pielgrzymki czy wycieczki szkolnej. Z przyjemnością podejmujemy się także przewozu podczas wyjazdów służbowych, tras koncertowych czy meczów. Wynajem busa Gliwice możliwy jest także, jeśli potrzebujesz usług transportu zbiorowego (mamy doświadczenie jako operator linii autobusowych), przewozu dzieci busem szkolnym czy pracowników.

Pamiętaj, że w naszej atrakcyjnej ofercie możesz nie tylko wynająć bus czy autokar, ale także kierowcę. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz cieszył się komfortową jazdą i przyjazną atmosferą – bez zbędnego stresu! Kierowca od Intrans indywidualnie podejdzie do potrzeb podróżujących, zapewni bezpieczeństwo i sprawnie zrealizuje usługę.

Pamiętaj, że jako wypożyczalnia busów Gliwice wybraliśmy, biorąc pod uwagę potrzeby mieszkańców miasta. Wychodzimy Ci naprzeciw, możesz nam zaufać! Już dziś sprawdź ofertę wynajmu busa, wypełniając formularz kontaktowy. Nim się obejrzysz, wrócimy do Ciebie z odpowiedzią!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności

  Przepisz tekst: captcha