Wynajem busa Katowice

jakie usługi oferujemy?


Jako wypożyczalnia busów mamy ponad 20 lat doświadczenia. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego. Z tego powodu nie mogło zabraknąć nas w Katowicach! Działamy także w innych dużych miastach, takich jak Sosnowiec, Gliwice czy Dąbrowa Górnicza.

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busów w Katowicach

Klientom zawsze gwarantujemy wygodną, szybką i bezpieczną jazdę. Dzięki naszym priorytetom podróżujący są wypoczęci i gotowi na wyzwania, jakie czekają ich u celu podróży. Ponadto z każdym rokiem staramy się rozwijać nasze usługi, inwestując w nowe pojazdy (z klimatyzacją, wygodnymi podłokietnikami oraz rozkładanymi fotelami).

Jako wypożyczalnia busów Katowice troszczymy się także o to, by nasza kadra była profesjonalna i przygotowana na różnego typu wyzwania. Każdy z naszych kierowców przed rozpoczęciem podróży sprawdza trasę i szuka najlepszych rozwiązań. Transport busami i autokarami Intrans zawsze najwyższej jakości usługa! Z nami nie zaznasz bylejakości.

Jako wypożyczalnia busów Katowice zbadaliśmy potrzeby klientów na terenie miasta i okolic, sprawdzając, jakie rozwiązania są dla nich atrakcyjne. Dzięki temu sprawdzimy się nie tylko podczas imprez okolicznościowych (np. wesel, poprawin, chrztu), wydarzeń (np. przewozu uczestników koncertu lub piłkarzy), ale także jako szybki środek transportu dla pracowników (usługi dla firm są naszą specjalnością). Mamy też doświadczenie jako operator przewozów komunikacji miejskiej (od 2008 roku działamy we współpracy z ZTM Metropolia). Ponadto współpracujemy z firmami zajmującymi się koloniami, pielgrzymkami czy innymi wyjazdami grupowymi.
Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wynajem busów Katowice – atrakcyjne ceny i doświadczona kadra


W Instrans możemy zaproponować usługi dla grup kilku, a nawet kilkudziesięciu osobowych. Nasze pojazdy są nowoczesne i klimatyzowane, dostosowane do potrzeb podróżujących w każdym wieku. Rozkładane fotele (znajdujące się we wszystkich naszych pojazdach) sprawdzą się szczególnie podczas dłuższych podróży. Będą szczególnie komfortowe dla osób starszych oraz dzieci. Zadbaliśmy także o duże i praktyczne luki bagażowe. Zaproponujemy odpowiedni model autokaru, jeśli uczestnicy Twojej wycieczki lub pracownicy będą tego potrzebować. Dobrze przeprowadzony wywiad z klientem to u nas podstawa!

Wynajem busa Katowice od Intrans to świetne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na zawodowej obsłudze i miłej atmosferze! Proponujemy jednorazowe zlecenia, ale także stałą współpracę (przy częstszym korzystaniu z naszych usług możemy zaproponować wyjątkowe rabaty). Ponadto oferujemy nie tylko wynajem busa lub autokaru, ale także kierowcy. Nasi pracownicy są doświadczeni, radzą sobie w stresowych sytuacjach, dokładnie sprawdzają trasę przed wyjazdem i bardzo dobrze znają topografię naszego regionu - bez problemów dojadą do celu w wyznaczonym czasie. Jeśli interesuje Cię wynajem busów Katowice, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy! Dzięki niemu szybko wrócimy z gotową odpowiedzią, proponując rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz nam zaufać!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha