Wynajem busów Ruda Śląska

oferta dla firm i osób prywatnych


Interesuje Cię wynajem busów i autokarów na terenie Rudy Śląskiej? Szukasz niezawodnych kierowców, którzy poradzą sobie z każdą trasą? Chcesz, aby przejazd przebiegł szybko i sprawnie? Możesz nam zaufać! Mamy lata doświadczenia oraz bazę zaufanych klientów (działamy na terenie całego kraju). Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy osobą prywatną, mamy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busów w Rudzie Śląskiej

Wpisując w wyszukiwarkę „wynajem busów Ruda Śląska”, prawdopodobnie poszukujesz wysokiej jakości usługi w dobrej cenie. Jeśli tak, trafiłeś doskonale! Firma Intrans oferuje wypożyczenie busów i autokarów na dowolnych trasach, niezależnie od celu podróży. Chętnie obsługujemy wszelkie uroczystości i wyjazdy: wesela, pielgrzymki, wycieczki, podróże służbowe, przewozy pracowników czy nawet usługi komunikacji miejskiej. Od 2008 działamy we współpracy z ZTM Metropolia. Lata doświadczenia jako operator linii autobusowych sprawiły, że możemy zaoferować najwyższą jakość usług również w tej dziedzinie.
Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wynajem busów Ruda Śląska – jakie są zalety współpracy z Intrans?


Nasza usługa „wynajem busów Ruda Śląska” to nie tylko możliwość wynajęcia pojazdu, ale również kierowcy. Nasi pracownicy mogą pochwalić się setkami kilometrów, które pokonali razem z zadowolonymi klientami. W czasie rekrutowania nowych pracowników zawsze zwracamy uwagę na ich doświadczenie. Na etapie wdrożenia dbamy o to, by kierowcy nauczyli się radzić sobie z każdym typem uroczystości oraz potencjalnymi trudnościami na drodze. Nasi pracownicy z przyjemnością wybierają skróty, które znają dzięki setkom godzin spędzonych w drodze! Jeśli o tym mowa, warto zauważyć, że w naszej flocie znajdują się zarówno mniejsze, jak i większe pojazdy. Dzięki temu cena dostosowana jest do rodzaju usługi, jakiej potrzebujesz. U nas nie spotkasz się ze sztucznym zawyżaniem cen! Co więcej, jeśli zdecydujesz się na częstą współpracę, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Nasze pojazdy to wyłącznie polecane i sprawdzone modele, które zapewnią Ci najwyższy stopień wygody. Należy do nich m.in. popularna marka Mercedes Benz. A jak jest z wygodą? Fotele w busach pozwolą Ci na odpoczynek podczas podróży. Mają komfortowe podłokietniki i funkcję rozkładania. Ta ostatnia szczególnie spodoba się dzieciom i seniorom, którzy mogą być zmęczeni wielogodzinną podróżą. Pomyśl o tym, jeśli organizujesz pielgrzymki lub kolonie dla najmłodszych! Ponadto osoby zainteresowane długimi podróżami, mogą odetchnąć z ulgą. W naszych pojazdach znajduje się klimatyzacja. Latem nie będzie męczyć Cię ciepło, a zimą nie zmarzniesz.

Potrzebny Ci wynajem busów? Ruda Śląska to miasto, w którym skorzystasz z naszej usługi! Badamy potrzeby klientów oraz rynek, sprawdzając, gdzie nasze usługi mogą okazać się przydatne. Zajmujemy się usługami przewozowymi od prawie 20 lat, dlatego wiemy, czego oczekują klienci! Chcesz się o tym przekonać? Napisz do nas! Wypełnij informacje w formularzu kontaktowym, a my szybko zapoznamy się ze zgłoszeniem i wrócimy z idealnym rozwiązaniem, skrojonym na miarę Twoich potrzeb!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności

  Przepisz tekst: captcha