Wynajem busów Śląsk

oferta dla firm i osób prywatnych


Interesuje Cię usługa „wynajem busa śląskie”? Szukasz niezawodnego przewoźnika, który zaproponuje atrakcyjną cenę, a przy tym posiada wykwalifikowaną kadrę i nowoczesne pojazdy? Dobrze trafiłeś! Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busów - śląskie

Kim jesteśmy? W Intrans od prawie 20 lat zajmujemy się przewozami na terenie całego kraju, choć głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie i jego okolice. Jako firma oferująca wynajem busów Śląsk wybraliśmy nie bez powodu. To właśnie tutaj zaczęła się nasza przygoda, którą rozpoczęliśmy pierwszymi przejazdami w październiku 2011 roku. Lokalna działalność szybko zyskała popularność i pozwoliła nam rozwinąć skrzydła. Dziś Ty, w jakimkolwiek mieście w kraju się znajdujesz, możesz cieszyć się najwyższej jakości usługami od Intrans! Dlaczego powinieneś zdecydować się na naszą ofertę „wynajem busów Śląsk”? Nasze pojazdy są niezawodne! Stale inwestujemy w nowe busy i autokary, np. popularnej i lubianej marki Mercedes Benz. W naszych środkach transportu znajdziesz rozkładane fotele, wygodne podłokietniki, luki bagażowe (idealne na duże walizki) i systemy klimatyzacji. Dzięki tym ostatnim na czas przejazdu zapomnisz o nagłych przypływach gorąca lub lodowatej zimie! Poza estetyką pojazdu i jego wygodą mamy także sprawdzonych kierowców, którzy mogą pochwalić się latami doświadczenia i tysiącami przejechanych kilometrów. Są punktualni i radzą sobie nawet w trudnych sytuacjach, ale to nie wszystko. Potwierdzają to nasi stali klienci, którzy chętnie wracają po kolejne usługi! Pamiętaj, że decydując się na dłuższą współpracę z Intrans, otrzymasz atrakcyjne rabaty!

Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wypożyczalnia busów Śląsk – jakie usług oferuje Intrans?


W Intrans oferujemy szeroki zakres usług, dostosowany do Twoich potrzeb. Wynajem busów śląskie to przede wszystkim przewóz pracowników, klientów oraz uczestników wycieczek (np. kolonistów, osób biorących udział w pielgrzymkach lub uczniów podczas wycieczki szkolnej). Obsługujemy także imprezy służbowe oraz innego typu wyjazdy okazjonalne (np. szkolenia, turnieje, koncerty czy konferencje). Mamy również ofertę dla Młodej Pary lub organizatorów ślubów, którzy potrzebują środku transportu dla gości! Poza tym nasze busy działają jako transport zbiorowy (współpracujemy z ZTM Metropolia). Pamiętaj! Autokary możesz wynająć osobno lub z kierowcą.

Jeśli na wymienionej liście usług „wynajem busa Śląsk” nie znalazłeś swojego rozwiązania, nic straconego! Zamiast wyszukiwać „wynajem busów Śląsk cennik”, skontaktuj się z nami! Autokary i busy od Intrans są w stanie pomieścić nawet 59 osób! Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie, szukamy najlepszego rozwiązania i dostosowujemy pojazd do rodzaju usługi, potrzeb grupy oraz jej wielkości. Napisz do nas, a nim się obejrzysz, otrzymasz odpowiedź z przejrzystą ofertą! Czekamy na Ciebie!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności

  Przepisz tekst: captcha