Wynajem busów Sosnowiec

oferta dla firm i osób prywatnych


Wynajem busów i autokarów na terenie Sosnowca to usługa, którą oferujemy osobom prywatnym, firmom oraz zorganizowanym grupom. Dzięki nam dojedziesz na miejsce bezpiecznie, szybko i wygodnie!

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busów w Sosnowcu

Posiadane przez nas autokary i busy są nowoczesne, mają klimatyzację (zimą nie zmarzniesz, a latem nie będzie męczyć Cię wysoka temperatura) i rozkładane fotele z wygodnymi podłokietnikami. Nie ma wątpliwości, że komfort to nasze drugie imię! Stale badamy rynek i inwestujemy w nowe modele autokarów i busów – wszystko dla Twojej wygody! Koniec z wyszukiwaniem w internecie „wynajem busów Sosnowiec”! Od dziś wystarczy, że zaczniesz wpisywać „Intrans”, by zapewnić sobie najwyższej jakości usługę! Chcesz wiedzieć jakie usługi oferujemy na terenie Sosnowca? Sprawdź poniższą listę!

 • Transport pracowników. Mamy doświadczenie w dobieraniu najlepszych i najszybszych tras, dzięki którym Twoi pracownicy dojadą na miejsce szybko i bezpiecznie!
 • Transport zbiorowy. Jesteśmy doświadczeni w zleceniach związanych z komunikacją miejską. Od lat działamy we współpracy z ZTM Metropolia.
 • Transport gości weselnych. Szybko dowieziemy Twoją rodzinę i przyjaciół, by mogli bawić się w szampańskiej atmosferze do białego rana! Polecamy się także na poprawiny lub imprezy jubileuszowe.
 • Przewozy okazjonalne. Specjalizujemy się jako przewoźnik podczas szkoleń, konferencji, wyjazdów okazjonalnych, koncertów oraz wydarzeń kulturalnych. Naszymi klientami są również kibice, piłkarze, a także ekipy teatralne lub taneczne.
 • Dowolny rodzaj przejazdu. Nie boimy się wyzwań i chętnie się ich podejmujemy. Jeśli potrzebujesz mniejszego lub większego busa (oferujemy usługi zarówno dla kilku, jak i kilkunastu osób), skontaktuj się z nami przez formularz. Na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

Wynajem busa Sosnowiec jest usługą razem z wynajęciem kierowcy lub bez niego. Nasi pracownicy są profesjonalni, doświadczeni i świetnie radzą sobie zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach! Jeśli chcesz spędzić drogę w przyjaznej atmosferze, powinieneś pomyśleć o naszych kierowcach. Wieloletnie doświadczenie na terenie województwa śląskiego i okolicach sprawia, że poradzą sobie nawet w stresujących sytuacjach!

Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wynajem busów Sosnowiec – dlaczego warto wybrać Intrans?


Firma przewozowa ze śląska, jaką jest Intrans, znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. W jaki sposób? Przede wszystkim stawiamy na jakość. Inwestujemy w nowe autokary i busy, chcąc zapewnić Ci jak najlepszy komfort. W naszych pojazdach nie może zabraknąć funkcjonalnych rozwiązań, np. dużego luku bagażowego. Nasze pojazdy dostosowane są do zasad bezpiecznej podróży dużych grup.

W Intrans cenimy sobie punktualność, estetykę oraz niezawodność. Najlepszą nagrodą, jaką możemy otrzymać, są zadowoleni klienci, którzy do nas powrócą. Pamiętaj, że dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą oferujemy promocyjne ceny. Szczegóły otrzymasz po kontakcie z nami. Jeśli interesuje Cię wynajem busa Sosnowiec, wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha