Wynajem busów Świętochłowice

oferta dla firm i osób prywatnych


Wyszukujesz w internecie hasło „wynajem busów Świętochłowice” i znajdujesz oferty, które nie spełniają Twoich wymagań? Firmy proponują wysokie ceny za pojazdy kiepskiej jakości? Nie wiesz, czy usługodawca ma doświadczenie i poradzi sobie z Twoim przejazdem? O tych wszystkich problemach możesz zapomnieć – wystarczy, że skorzystasz z oferty Intrans w mieście Świętochłowice!

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busów w Świętochłowicach

Firma Intrans Usługi Transportowe i Edukacyjne działa na rynku od ponad 20 lat, oferując przejazdy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego. Naszym głównym obszarem działalności jest przewóz pracowników. Zwracając uwagę na stale zmieniające się potrzeby klientów, rozwijamy ofertę nie tylko o kolejne usługi, ale także miasta. Gdy zauważyliśmy zapotrzebowanie na wysokiej jakości przejazdy w Świętochłowicach, zaczęliśmy budować bazę klientów, którzy chętnie wracają do nas ponownie! Oferujemy najwyższej jakości pojazdy, w których nie brakuje klimatyzacji, wygodnych podłokietników oraz rozkładanych foteli. Stale inwestujemy w nowe pojazdy, zwracając uwagę na Twój komfort. Dysponujemy zarówno mniejszymi, jak i większymi autokarami i busami. Dzięki temu możesz skorzystać z usługi „wynajem busów Świętochłowice” bez przepłacania. W naszych autokarach zmieści się nawet 59 osób! Komfort zapewnia także duży luk bagażowy. Pamiętaj, że oferta cenowa w Intrans zawsze jest przejrzysta! Jeśli jesteś właścicielem firmy, pamiętaj, że decydując się na dłuższą współpracę, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty!

Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wynajem busów Świętochłowice – jakie usługi oferuje Intrans?


Jako firma oferująca wynajem busów Świętochłowice wybraliśmy ze względu na pojawiające się potrzeby mieszkańców! Jakie usługi oferujemy?

 • Przewozimy pracowników (zarówno okazjonalnie, jak i regularnie)! Jak wspominaliśmy, jest to główny zakres naszej działalności. Jesteśmy profesjonalistami i chętnie to udowodnimy!
 • Oferujemy obsługę przejazdów na wycieczki szkolne, pielgrzymki czy kolonie. Wiemy, jak zachować bezpieczeństwo na drodze. Szybko, komfortowo i do celu – to nasza specjalność.
 • Wyjazdy rekreacyjne, służbowe, chrzciny oraz wesela – wydarzenia bardziej uroczyste to dla nas bułka z masłem! Nasi kierowcy są kulturalni i chętnie zajmują się dopinaniem szczegółów. Państwo młodzi mogą odetchnąć z ulgą!
 • Komunikacja miejska. Mamy doświadczenie także jako operator linii autobusowej. Od 2008 roku współpracujemy z ZTM Metropolia (wcześniej KZK GOP). Działamy również jako kierowcy autobusów szkolnych. Jeśli potrzebujesz pewnej usługi, możesz nam zaufać!
 • Wypożyczenie busa lub autokaru. Możesz skorzystać z wynajmu pojazdu bez kierowcy, choć bardzo polecamy wybranie jednego z naszych utalentowanych i doświadczonych pracowników! Nasza ekipa nigdy nie zawodzi i radzi sobie w każdej, nawet trudniejszej sytuacji na drodze.

W Intrans skupiamy się na Tobie! Chcemy, abyś znalazł ofertę odpowiadającą potrzebom Twojej firmy, grupy czy gości. Jeśli na liście nie znajdujesz usługi, której potrzebujesz, nic straconego! Napisz do nas, a razem znajdziemy idealnie rozwiązanie.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha