Wynajem busów Zabrze

oferta dla firm i osób prywatnych


Interesuje Cię przewóz pracowników? Planujesz wesele i potrzebujesz autokaru, który zabierze gości na miejsce? Organizujesz wycieczki i chcesz zacząć współpracę ze sprawdzonym i zaufanym przewoźnikiem? Nasza wypożyczalnia busów Zabrze i okolice wybrała nie przez przypadek! Na bieżąco badamy rynek i sprawdzamy, gdzie oferowane usługi znajdą swoich odbiorców!

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem busów w Zabrzu

Każdego dnia przewozimy nawet kilkuset pasażerów. Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie słuchamy Waszej opinii. Ponadto przewozy krajowe realizujemy z dbałością o komfort jazdy. Zapotrzebowanie na nasze usługi sprawia, że regularnie inwestujemy w nowe pojazdy, które zachwycają najwyższą jakością. Wśród naszych busów i autokarów znajduje się m.in. marka Mercedes Benz, ciesząca się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. W autokarach i autobusach nie zabraknie wygodnych podłokietników, rozkładanych foteli oraz klimatyzacji. Dzięki tej ostatniej nie zmarzniesz zimą, a latem nie będziesz musiał mierzyć się z uciążliwym gorącem. Wymienione zalety mają dla nas ogromne znaczenie, jednak nie są najważniejszym powodem inwestycji w nowe pojazdy. Przede wszystkim skupiamy się na bezpieczeństwie Twoich klientów, rodziny i współpracowników! Oprócz zalet związanymi z jakością usług oferujemy także korzystne umowy oraz przejrzystość cenową (każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie). Pamiętaj, że korzystając z usług Intrans, możesz wynająć także doświadczonych kierowców, mających lata doświadczenia! Podoba Ci się nasza oferta? Czas na kolejny etap! Wyszukując „wynajem busa Zabrze”, prawdopodobnie miałeś nadzieję, że trafisz na firmę odpowiadającą Twoim potrzebom. Jeśli tak jest, sprawdź listę naszych usług!

Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wypożyczalnia busów Zabrze – jakie przewozy oferuje Intrans?


Nasza wypożyczalnia busów Zabrze sprawdziła, badając potrzeby rynku i odpowiadając na jego potrzeby! W czym specjalizuje się Intrans? Sprawdź listę poniżej!

 • Przewozimy pracowników. Od lat podejmujemy się współpracy ze śląskimi firmami, oferując przejazdy w atrakcyjnych warunkach i cenach. Pamiętaj, że stała współpraca oznacza atrakcyjne rabaty!
 • Jesteśmy przewoźnikiem komunikacji miejskiej. Od 2008 roku działamy we współpracy z ZTM Metropolia (wcześniej KZK GOP). Zajmujemy się obsługą linii autobusowych w takich miastach jak Sosnowiec, Gliwice i Katowice.
 • Przewozimy gości weselnych. Niech najważniejszy dzień Twojego życia przebiegnie bezstresowo! Jeśli chcesz punktualnej usługi i sprawdzonego kierowcy, możesz zaufać Intrans!
 • Obsługujemy wycieczki szkolne, pielgrzymki i kolonie. Nasze autokary i busy to gwarancja bezpieczeństwa. Zajmujemy się także codziennym dowożeniem dzieci do szkół jako kierowcy autobusów szkolnych. Z nami nie zostaniesz bez wsparcia! Pomagamy dobrać trasę i wielkość pojazdu, żebyś był zadowolony z ceny usługi i jej jakości.
 • Możesz także wynająć bus lub autokar bez kierowcy!

Jako firma oferująca wynajem busów Zabrze i okolice jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb, rozwijając usługę o nowe obszary. Jeśli na liście nie znalazłeś tego, czego szukasz, napisz do nas! Wybierzemy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy ofertę cenową i sprawnie rozpoczniemy współpracę!

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:

  [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) w celach związanych z nawiązaniem kontaktu. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są w naszej polityce prywatności"]

  Przepisz tekst: captcha